II. Pannonia winner 2011

26.03.2011 - Vinkovci, Hrvatska

 
Sudac: Uwe Petermann (ADRK)

 II. Pannonia Winner

Sting Haus of Lazic


V1 PRM Pannonia Junior Winner BOB

Yanez vom Hause Edelstein


V1 CAC Pannonia winner

PannoniaWSting1 Yanez vom Hause Edelstein

 

Boa vom Hause Edelstein


V1 CAC Pannonia Winner

 

Viva von Kelemen

 
V1 PRM Pannonia Junior Winner

Boa vom Hause Edelstein Viva von Kelemen

MUŽJACI - razred najmlađih (6-9)

Jerry Lee van Gorgar

(Astor von Junipera x Oxana van Gorgar)

VP1

Jerry Lee van Gorgar

Albo from Brodgar of Orkney

(Mark from Brodgar of Orkney x Orka)

VP2

Marshal House of Stanisic LU-FI

(Bak House of Stanisic LU-FI x Dizy Brcko Star)

VP3

Hercules von der Minamin

(Sevan vd Burg Weibertreu x Electra vd Maxi Rott)

P4

MUŽJACI - razred mladih (9-18)

Sting Haus of Lazic

(Burning des Princes D'aragone x Priska Haus of Lazic)

V1 PRM Pannonia Junior Winner BOB

Sting1

Castor von der Alten Festung

(Astor von Junipera x Safir von der Alten Festung)

V2

Baster of Silver Fild KG

(Astor von Junipera x Candy of Silver Fild KG)

V3

Baltazar von Haus Rakac

(Astor von Junipera x Una od Dragičevića)

V4

Bogaloo vom Agram Berg

(Osco vom Hause Edelstein x Ayke od Vadanora)

V

Bronco of Silver Fild KG

(Astor von Junipera x Candy of Silver Fild KG)

V

Cochis from D.I. & family

(Astor von Junipera x Ena vom Tara Land)

V

El Diablo Brcko Star

(K.O. Brcko Star x Diva Brcko Star)

V

Noris Haus of Lazic

(Prince Haus of Lazic x Irra v. Bonzi Star)

V

Atos od Vadanora

(Rugy vom Bonzi Star x Afra vom Popeye)

SG

Amos Zara Cro Rott

(Santo Flash Rouse x Shana vom Hause Edelstein)

SG

Mambo Mumlek

(Kliff vd Crossener Ranch x Angelina Vravolu)

SG

Ork vom Steintor Rott

(Endy from House Rotvis x Celtia vom Quercus Wald)

SG

Atila

(Wolf Ritter vom Camelot x Herta Wonix Rott)

G

Skywalker Soldier of Fortune

(Eco Elez Rott x Pamy from Brodgar of Orkney)

G

MUŽJACI - međurazred (15-24)

Ahil Crna Čizmica

(Rugy vom Bonzi Star x Megy Crna Cizmica)

SG1

 Durango vom Quercus Wald

(Astor von Junipera x Attica vom Quercus Wald)

SG2

MUŽJACI - razred OTVORENIH ( > 15 mjeseci )

Enkidu Crni Lotos

(Gringo vom Oberpfalzer Wald x Dela kao Bumbarin)

V1

Enkidu Crni Lotos

Atos Miracle Rott

(Balou von der Maxi Rott x Astra Ri Mobby Dick)

V2

Osco vom Hause Edelstein

(Gino vd Berghalbinsel x Chiquita vom Hause Edelstein)

V3

Bak Haus of Stanisic LU-FI

(Moro Timit Tor x Nera of Nicolas Lions)

disq.

MUŽJACI - razred RADNIH

Yanez vom Hause Edelstein

(Gil vom Haus Milsped x Fortuna vom Hause Edelstein)

V1 CAC najljepši mužjak Pannonia Winner

Yanez vom Hause Edelstein

Uno vom Hause Engel

(Moro Timit Tor x Hana)

V2

Borat vom Quercus Wald

(Merlin Flash Rouse x Opaia vd Bleichstrasse)

V3

Enrique Anguinus

(Dack Flash Rouse x Afrodita Anguinus)

V4

MUŽJACI - razred PRVAKA

Leroy van Haysherak

(Mambo vd Crossener Ranch x Rebecca DR Brancaleone)

V1

Leroy van Haysherak

Faridon Crni Lotos

(Felix Crni Lotos x Dzeni von Haus Drazic)

V2

Endy from House Rotvis

(Morro vd Scherau x Tinka vd Scherau)

V3

ŽENKE - razred ŠTENADI (3-6)

Uniqa vom Hause Edelstein

(Bomber od Lovrica x Ricky vom Hause Edelstein)

VP1

Uniqy vom Hause Edelstein

Riska von Haus Drazic

(Faridon Crni Lotos x Mimi vom Haus Drazic)

VP2

ŽENKE - razred NAJMLAĐIH (6-9)

Josy vom Deniel Rott

(Astor von Junipera x Cabrius Aika)

VP1

Josy vom Deniel Rott

Luna from Brodgar of Orkney

(Mark from Brodgar of Orkney x Zara from Brodgar of Orkney)

VP2

ŽENKE - razred MLADIH (9-18)

Viva von Kelemen

(Astor von Junipera x Fantasy von Kelemen)

V1 PRM najljepša mlada ženka Pannonia Junior Winner

Viva von Kelemen

Sparta Haus of Lazic

(Burning des Princes d'Aragone x Priska Haus of Lazic)

V2

Alis Zara Cro Rott

(Santo Flash Rouse x Shana vom Hause Edelstein)

V3

Gioia

(Digor del Vecchio Rott x Cin Cin del Vecchio Rott)

V4

Corra of Silver Fild KG

(Merlin Flash Rouse x Mini von Petra Burg)

V

Ines

(Jony Earl Antonius x Vetzy vom Hause Fritz)

V

Phoebe vom Grossen Tal

(Vili Crni Lotos x Rexona vom Bonzi Star)

V

Buga vom Agram Berg

(Osco vom Hause Edelstein x Ayke od Vadanora)

V

Afra di Leone Nero

(Eco Elez Rott x Medea von Kelemen)

SG

Bonzy of House Miscevic

(Rugy vom Bonzi Star x Ester vom Bonzi Star)

SG

Greta von der Maxi Rott

(Santo Flash Rouse x Afra od Vadanora)

SG

Odessa vom Steintor Rott

(Endy from House Rotvis x Celtia vom Quercus Wald)

SG

Otti vom Steintor Rott

(Endy from House Rotvis x Celtia vom Quercus Wald)

SG

ŽENKE - MEĐURAZRED (15-24)

Beky

(Indios dell'Antico Guerriero x Emma vom Brajnovic)

V1

Gipsy van Gorgar

(Osco vom Hause Edelstein x Oxana van Gorgar)

V2

Petra Crni Vitez

(Don Crni Vitez x Tika Crni Vitez)

V3

Nikita Crni Vitez

(Phyton Crni Lotos x Megy Crni Vitez)

V4

Inka from Naomi's Stars

(Wels from Naomi's Stars x Gresi from Naomi's Stars)

V

ŽENKE - razred OTVORENIH (>15 mjeseci)

Farina vom Hause Edelstein

(Kris Kleid x Destiny od Dragicevica)

V1

Farina vom Hause Edelstein

Ultra Haus of Lazic

(Beny Overtaken by Darkness x Priska Haus of Lazic)

V2

Fibi van Gorgar

(Kris Kleid x Teuta)

V3

Anja of Silver Fild KG

(Chan of Silver Fild KG x Brita of Silver Fild KG)

V4

Ali Zara Cro Rott

(Santo Flash Rouse x Shana vom Hause Edelstein)

V

Rita von Kelemen

(Merlin Flash Rouse x Zara von Kelemen)

SG

Ayke od Vadanora

(Merlin Flash Rouse x Patrissya from House Rotvis)

SG

ŽENKE - razred RADNIH

Josie von St. Niclas

(Mambo von der Crossener Ranch x Cora vom St. Niclas)

V1

Arzadon Laurentia

(Arzadon Tyson x Arzadon Xina)

V2

Boca from Basilica

(Gero vom Oberpfalzer Wald x Tosca vom Haus Biber)

V3

Nives Crni Vitez

(Phyton Crni Lotos x Megy Crni Vitez)

V4

ŽENKE - razred PRVAKA

Boa vom Hause Edelstein

(Noris vom Hause Edelstein x Loona vom Kummelsee)

V1 CAC najljepša ženka Pannonia Winner

Boa vom Hause Edelstein

Rubi Crni Lotos

(Gringo vom Oberpfalzer Wald x Tesla Crni Lotos)

V2

Carry of Silver Fild KG

(Dack Flash Rouse x Bea of Silver Fild KG)

V3

UZGOJNA SKUPINA

of Silver Fild KG

1. mjesto

Haus of Lazic

2. mjesto

Honda Schwarzrott Garde
V1 CAC najljepša ženka BOB

Pretraga

Novi članci

  • Mužjaci za rasplod a) Za rasplod se mogu koristiti samo mužjaci s priznatom i nostrificiranom rodovnicom FCI-a, koji su ocjenjeni najmanje ocjenom vrlo dobar, a zadovoljili su na uzgojnom pregledu. b) Vlasnik...
  • 9. Klupsko prvenstvo HRK-a 9. KLUPSKO PRVENSTVO HRK / 9. CROATIAN KS, 30.05.2015. Split Sudac / Judge: Edgar Hellman (ADRK)           MALES - BABY Class Eddy...
  • 2. Bilogora Winner 2. BILOGORA WINNER, 02.05.2015. ,Kukavica, Croatia Judge: Mr. Vladimir Zec       MALES - BABY Class Hektor House of Stanišić Lu-Fi VP 1   MALES...
  • 8. Klupsko prvenstvo HRK-a       Klikni za Više
  • Voditelji uzgoja Hrvatskog Rottweiler Kluba Član, Glavni voditelj uzgoja   Mladen Modrušan   Žminj   Modrušani 1e   Tel.: 00 385 98 539 724   Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Statistika

Članova : 3
Sadržaj : 69
Web Linkovi : 27
Posjete Sadržajima : 588759

Tko je na stranici

Trenutno aktivnih Gostiju: 73