VI. Istra Winner 2011

<

09.04.2011 - Rovinj, Hrvatska

 
Sudac: Gerard O'Shea (S)

 pehari

Filou of Krie Gerische Schawarz


V1, PRM, ISTRA JUNIOR WINNER

Burning des Princes D'Aragone


V1, CAC, ISTRA WINNER

Filou1 burning1

 

Tonka Earl Antonius


V1, PRM, ISTRA JUNIOR WINNER + BOB

 

Gipsy van Gorgar

 
V1, CAC, ISTRA WINNER

tonka1 gipsy1

MUŽJACI - razred štenadi (3-6)

Djuro Soldier of Fortune

(Mark from Brodgar of Orkney x Pamy from Brodgar of Orkney)

VP1

djuro1

Fleau von der Wharen Kraft

(Kery Flash Rouse x Wanna vom Hause Edelstein)

/

Furst von der Wharen Kraft

(Kery Flash Rouse x Wanna vom Hause Edelstein)

/


MUŽJACI - razred najmlađih (6-9)

Jerry Lee van Gorgar

(Astor von Junipera x Oxana van Gorgar)

VP1

jerry4

Arrian od Vadanora

(Black-Rott Roy x Barby od Vadanora)

P2

Ahil Lions of Pliva

(Tomba Haus of Lazic x Vicctory Haus of Lazic)

Bez ocjene

MUŽJACI - razred mladih (9-18)

Filou of Krie Gerische Schawarz

(Burning des Princes D'Aragone x Ulla de la Licorne Noire)

V1, PRM, ISTRA JUNIOR WINNER 2011

Filou1

 Cochis from D.I. & family

(Astor von Junipera x Ena vom Tara Land)

V2

 Uzi Flash Rouse

(Merlin Flash Rouse x Tika Flash Rouse)

V3

 Ork vom Steintor Rott

(Endy from House Rotvis x Celtia vom Quercus Wald)

SG4

 Cody vom Haus Romanov

(Aron vom Haus Romanov x Anja Black Beast)

SG

 Mambo Mumlek

(Kliff von der Crossener Ranch x Angelina Vravolu)

SG

 Solo Soldier of Fortune

(Eco Elez Rott x Pamy from Brodgar of Orkney)

SG

 Castor von der Alten Festung

(Astor von Junipera x Safir von der Alten Festung)

/

MUŽJACI - međurazred ( 15-24 )

Amos Zara Cro Rott

(Santo Flash Rouse x Shana vom Hause Edelstein)

V1

amos1

Sting Haus of Lazic

(Burning des Princes D'Aragone x Priska Haus of Lazic)

V2

MUŽJACI - razred OTVORENIH (>15)

Kery Flash Rouse

(Indio Flash Rouse x Puma Earl Antonius)

V1, CAC

kery1

Herro Rotti Kingdom

(Gringo von Gruntenblick x Claruscha vom Hause Edelstein )

SG2

Faust vom Weizen Tal

(Roki Crni Lotos x Conny von St. Magdalena)

SG3

MUŽJACI - razred RADNIH

Borat vom Quercus Wald

(Merlin Flash Rouse x Opaia von der Bleichstrasse)

V1

borat1

MUŽJACI - razred PRVAKA

Burning des Princes D'Aragone

(Ben vom Langen Grund x Tina des Princes D'Aragone)

V1, CAC, ISTRA WINNER 2011

burning1

Astor von Junipera

(Waro von Hause Sommer x Volga od Dragicevica)

/

ŽENKE - razred ŠTENADI (3-6)

Riska von Haus Drazic

(Faridon Crni Lotos x Mimi von Haus Drazic)

VP1

riska1

Corona Vravolu

(Primo vom Hause Edelstein x Aika Mumlek)

VP2

Diablo Soldier of Fortune

(Mark from Brodgar of Orkeny x Pamy from Brodgar of Orkney)

P3

ŽENKE - razred NAJMLAĐIH (6-9)

Fight du Domaine de la Villa Rouge

(Kery Flash Rouse x De du Domaine de la Villa Rouge)

VP1

Fight1

Fara von der Wharen Kraft

(Kerry Flash Rouse x Wanna vom Hause Edelstein)

P2

Alba Lions of Pliva

(Tomba Haus of Lazic x Vicctory Haus of Lazic)

bez ocjene

ŽENKE - razred MLADIH (9-18)

Tonka Earl Antonius

(Arzadon Tyson x Kendy Earl Antonius)

V1, PRM, ISTRA JUNIOR WINNER + BOB

tonka1

Viva von Kelemen

(Astor von Junipera x Fantasy von Kelemen)

V2

Sparta Haus of Lazic

(Burning des Princes D'Aragone x Priska Haus of Lazice)

V3

Firah du Domaine de la Villa Rouge

(Burning des Princes D'Aragone x Uzy of Little Crazy Crew)

V4

Cloe vom Engelblick

(Burning des Princes D'Aragone x Nikkie vom Engelblick)

SG

Erra des Princes D'Aragone

(Don aus des Espenstatte x Tina des Princes D'Aragone)

SG

Otti vom Steintor Rott

(Endy from House Rotvis x Celtia vom Quercus Wald)

SG

Odessa vom Steintor Rott

(Endy from House Rotvis x Celtia vom Quercus Wald)

SG

Lana Rotti Kingdom

(Primo vom Hause Edelstein x Eleanor Rotti Kingdom)

G

Ulla Flash Rouse

(Merlin Flash Rouse x Tika Flash Rouse)

/

ŽENKE - međurazred (15-24)

Gipsy van Gorgar

(Osco vom Hause Edelstein  x Oxana van Gorgar)

V1, CAC, ISTRA WINNER 2011

gipsy1

Eyla du Domaine La Villa Rouge

(Burning des Princes D'Aragone x Bella vom Oberpfalzer Wald)

V2

Berlin Cro Rott Pride

(Astor von Junipera x Aika)

/

Bonny vom Wissmann Platz

(Lucca von der Hasberghohen x Ronja vom Kummelsee)

/

ŽENKE - razred OTVORENIH

Fibi van Gorgar

(Kris Klaid x Teuta)

V1, CAC

fibi1

Destiny vom Hause Edelstein

(Kris Klaid x Maruschka vom Hause Edelstein)

SG2

Inka Mumlek

(Muck von der Scherau x Kelly vom Muhlberg)

SG3

Foxy Rotti Kingdom

(Orlando vom Hause Neubrand x Anja vom Beni)

G4

ŽENKE - razred RADNIH

Ultra Haus of Lazic

(Beny Overtaken by Darkness x Priska Haus of Lazic)

V1, CAC

ultra1

ŽENKE - razred PRVAKA

Boca from Basilica

(Gero vom Oberpfalzer Wald x Tosca vom Haus Biber)

V1, CAC

boca1

Vicctory Haus of Lazic

(Prince Haus of Lazic x Dixi Wonix Rott)

V2

UZGOJNA SKUPINA

Haus of Lazic

1. mjesto

UZGOJNI PAR

Uzi Flash Rouse & Tonka Earl Antonius

1. mjesto

Honda Schwarzrott Garde
V1 CAC najljepša ženka BOB

Pretraga

Novi članci

  • Mužjaci za rasplod a) Za rasplod se mogu koristiti samo mužjaci s priznatom i nostrificiranom rodovnicom FCI-a, koji su ocjenjeni najmanje ocjenom vrlo dobar, a zadovoljili su na uzgojnom pregledu. b) Vlasnik...
  • 9. Klupsko prvenstvo HRK-a 9. KLUPSKO PRVENSTVO HRK / 9. CROATIAN KS, 30.05.2015. Split Sudac / Judge: Edgar Hellman (ADRK)           MALES - BABY Class Eddy...
  • 2. Bilogora Winner 2. BILOGORA WINNER, 02.05.2015. ,Kukavica, Croatia Judge: Mr. Vladimir Zec       MALES - BABY Class Hektor House of Stanišić Lu-Fi VP 1   MALES...
  • 8. Klupsko prvenstvo HRK-a       Klikni za Više
  • Voditelji uzgoja Hrvatskog Rottweiler Kluba Član, Glavni voditelj uzgoja   Mladen Modrušan   Žminj   Modrušani 1e   Tel.: 00 385 98 539 724   Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Statistika

Članova : 3
Sadržaj : 69
Web Linkovi : 27
Posjete Sadržajima : 603819

Tko je na stranici

Trenutno aktivnih Gostiju: 88