5. Klupsko prvenstvo

5. KLUPSKO PRVENSTVO HRK / 5. CROATIAN KS, 04.06.2011. Velika Gorica

Sudac / Judge: Werner Walter (ADRK)

Trofeji

Tito Earl Antonius
V 1, CAC, KS + BOB

Cuidado Bingo
V 1, CAC, KS

Uzi Flash Rouse
V1, PRM, KJS

Wyra Terezsky Dvur
V 1, PRM, KJS

Tito Earl Antonius Cuidado Bingo Uzi Wyra

Excalibur vom Quercus Wald
V 2, R.CAC,

NAJLJEPŠI MUŽJAK HRVATSKOG UZGOJA

Alis Zara Cro Rott
V 2, R.CAC,

NAJLJEPŠA ŽENKA HRVATSKOG UZGOJA

Castor von der Alten Festung
V2,

NAJLJEPŠI MLADI MUŽJAK HRVATSKOG UZGOJA

Gita von der Maxi Rott
V 2,

NAJLJEPŠA MLADA ŽENKA HRVATSKOG UZGOJA

Excalibur Alis Castor Gita

MALES - BABY Class

Doomdoom Soldier of Fortune

P 1

Doomdoom

MALES - PUPPY Class

Crixus vom Agram Berg

VP 1

Crixus

Dragon vom Ludwigsplatz

P 2

Dragon

MALES - YOUTH Class

Albo from Brodgar of Orkney

SG

Albo

Bronco of Silver Fild KG

V 4

Bronco

Castor von der Alten Festung

V2, NAJLJEPŠI MLADI PAS HRVATSKOG UZGOJA

Castor1

Filou Kennel Mamborott

G

Filou

Jerry Lee van Gorgar

V 3

JerryLee

Obelix dei Calabresi

SG

Obelix

Ork vom Steintor Rott

SG

Ork

Picone dei Calabresi

SG

Picone

Urko Flash Rouse

/

Uzi Flash Rouse

V 1, PRM, KJS

Uzi1

Vox vom Rauberweg

/

MALES - INTERMEDIATE Class

Cochis from D.I. & family

V4

Cochis

Cody vom Haus Romanov

SG

Cody

El Diablo Brcko Star

SG

ElDiablo

Excalibur vom Quercus Wald

V 2, NAJLJEPŠI MUŽJAK HRVATSKOG UZGOJA

Excalibur1

Falco von der Maxi Rott

/

Tito Earl Antonius

V1, CAC, KS + BOB

Tito1

Duka Can Simbolico

V 3

Duka

Oszkar vom Siriuss

SG

Oszkar

MALES - OPEN Class

Ahil Crna Cizmica

SG

Ahil

Atos Miracle Rott

SG 4

Atos

Enkidu Crni Lotos

V 1, CAC

Enkidu

Hari od Sremcica

SG

Hari

Osco vom Hause Edelstein

V 2, R.CAC

Osco

Future Mio vom Hause Wenorra

V 3

Future

MALES - WORKING Class

Bambi vom Bonzi Star

V3

Bambi

Enrique Anguinus

/

Max From Stone Vineyards

V 4

Max

Santo dei Calabresi

 V 2, R.CAC

Santo

Uno vom Haus Engel

V 1, CAC

Uno

MALES - CHAMPION Class

Apoll vom Kriegsdamm

V 3

Apoll

Borat vom Quercus Wald

V 1, CAC

Borat

Karlos von Hause Kigen

V 2, R.CAC

Karlos

FEMALES – BABY Class

Cammy od Vadanora

VP 1

Cammy

Vega vom Hause Edelstein

VP 2

Vega

FEMALES - PUPPY Class

Assia of Silver Fild KG

VP 3

Assia

Beli Zara Cro Rott

/

Fara von der Wharen Kraft

P

Fara

Ina von der Maxi Rott

VP 1

Ina

Riska von Haus Drazic

P 4

Riska

Uniqa vom Hause Edelstein

VP 2

Uniqa

Misty House of Stanisic LU FI

P

Misty

FEMALES - YOUTH Class

Arya od Vadanora

V 4

Arya

Arka from Stone Vineyards

SG

Arka

Bonzi of House Miscevic

SG

Bonzi

Eska

SG

Eska

Gita von der Maxi Rott

V2 , NAJLJEPŠA MLADA ŽENKA HRVATSKOG UZGOJA

Gita1

Ivi Earl Antonius

V

Ivi

Onda dei Calabresi

V 3

Onda

Rihanna Crni Vitez

SG

Riahnna

Sindi von Hause Kigen

SG

Sindi

Wopy Terezsky Dvur

/

Wyra Terezsky Dvur

V1, PRM, KJS

Wyra

FEMALES - INTERMEDIATE Class

Alis Zara Cro Rott

V 2, R.CAC, NAJLJEPŠA ŽENKA HRVATSKOG UZGOJA

Alis2

Buga vom Agram Berg

V 4

Buga

Cuidado Bingo

V 1, CAC, KS

Cuidado

Juventas Anguinus

/

Fiona of Nicola's Lion

V 3

Fiona

FEMALES - OPEN Class

Ali Zara Cro Rott

V 2, R.CAC

Anja of Silver Fild KG

SG

Anja

Bella von der Alten Festung

V 1, CAC

Bella

Bonita vom Wilden Westen

/

Darma vom Quercus Wald

/

Evi Flash Rouse

V 4

Evi

Mimi von Haus Drazic

DISQ.

Mimi

Orka

SG

Orka

Primus Acies Dora

V 3

Dora

Yuma vom Kummelsee

G

Yuma

Gipsy van Gorgar

/

FEMALES -  WORKING Class

Birsa

V 1, CAC

Birsa

Carry of Silver Fild KG

V 2, R.CAC

Carry

FEMALES -  CHAMPION Class

Boa vom Hause Edelstein

V 1, CAC

Boa

Dela kao Bumbarin

V 2, R.CAC

Dela

Doxa Earl Antonius

V 3

Doxa

Pia dei Calabresi

V 4

Pia

Pretraga

Novi članci

  • Mužjaci za rasplod a) Za rasplod se mogu koristiti samo mužjaci s priznatom i nostrificiranom rodovnicom FCI-a, koji su ocjenjeni najmanje ocjenom vrlo dobar, a zadovoljili su na uzgojnom pregledu. b) Vlasnik...
  • 9. Klupsko prvenstvo HRK-a 9. KLUPSKO PRVENSTVO HRK / 9. CROATIAN KS, 30.05.2015. Split Sudac / Judge: Edgar Hellman (ADRK)           MALES - BABY Class Eddy...
  • 2. Bilogora Winner 2. BILOGORA WINNER, 02.05.2015. ,Kukavica, Croatia Judge: Mr. Vladimir Zec       MALES - BABY Class Hektor House of Stanišić Lu-Fi VP 1   MALES...
  • 8. Klupsko prvenstvo HRK-a       Klikni za Više
  • Voditelji uzgoja Hrvatskog Rottweiler Kluba Član, Glavni voditelj uzgoja   Mladen Modrušan   Žminj   Modrušani 1e   Tel.: 00 385 98 539 724   Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Statistika

Članova : 3
Sadržaj : 69
Web Linkovi : 27
Posjete Sadržajima : 603985

Tko je na stranici

Trenutno aktivnih Gostiju: 71