8. Klupsko prvenstvo HRK

 

                          8. KLUPSKO PRVENSTVO HRK / 8. CROATIAN KS, 07.06.2013. Veliki Grđevac

                                     Sudac / Judge: Siegmund Trebschuh (ADRK)

                             

                 

Bea of Hause Miščević
   V 1, CAC, KS, BOB    
                
Arlos Majestic Rott
V 1, CAC, KS

Xedor von der Alten Festung
V1, PRM, KJS


Zenta von der Alten Festung
V 1, PRM, KJS,






Arlos Majestic Rott

V 1, CAC

 NAJLJEPŠI MUŽJAK

HRVATSKOG UZGOJA

Nansy von der Maxi Rott

V 2, R.CAC

 NAJLJEPŠA ŽENKA

HRVATSKOG UZGOJA


Yedor von der Alten Festung

V1, PRM, KJS

NAJLJEPŠI MLADI

MUŽJAK

HRVATSKOG UZGOJA

Zenta von der Alten Festung
V 1, PRM, KJS

NAJLJEPŠA MLADA

ŽENKA

HRVATSKOG UZGOJA

 


 


 



MALES - BABY Class

1. Conan from Primo's Imperium

 VP 1

2. Condor from Primo's Imperium

 VP 2
3. Nino Saetta Negri Rott

 -

MALES - PUPPY Class

4. Cajo vom Acelum

 VP 2

5. TK'S Lion King

 -

6. Uno vom Steintor Rott

 VP 1

6A. Grom Zara Cro Rott

 VP 4

6B. Buster of Stjepanić House

 VP 3

MALES - YOUTH Class

7. Dragon House of Lazić

 V

8. Frankie Carrabba vom Hause Ivey

 V

9. Ginger Black Allusion

 -

10. Ikar Saetta Negri Rott

  SG

11. Ken od Vadanora

 V

12. Lex vom Hause Edelstein

 V 2

 

13. Nord Lions of Pliva

 disx

14. Storm von der Maxi Rott

  V 3

15. Xedor von der Alten Festung

 V 1, PRM, KJS

15A. Crixus von der Alten Brucke

 V 4

15B. Hugo Timit Tor

 -

MALES - INTERMEDIATE Class

16. Abraham from Ajtai Rott

 V 4

17. Amboss vom Burg Steuinkopf

 V

18. Beni von der Alten Silberstadt

 -

19. Black-Rott Hungary Vito

 SG

20. Blade vom Grossen Tal

 V 1, CAC

21. Chernyi Kumir Tim

 V

22. Diablo Nikorott

 V 2, R.CAC

23. Everton von Hause Žižakov

 V

24. Jackpot von Sarajberg

 V

25. Viper von der Alten Festung

 V

26. West from Brodgar of Orkney

 V

27. Yogi from Royal Breed

 V 3

MALES - OPEN Class

28. Asoreti-Harcos Argosz

 V 3

29. Ackim

 V

30. Atlas vom Burg Steinkopf

 V

31. Eric od Vadanora

 SG

32. Ice von Sarajberg

V 4

33. Rocky vom Steintor Rott

 V 1, CAC

34. Ursus Iron Lion

 -
35. Nick von der Maxi Rott

V 2, R.CAC

MALES - WORKING Class

36. Dux

 V 2

37. Enki vom Hause Edelstein

 V 4

38. Faryco Terezsky Dvur

 V 1, CAC

39. Fenix von Hause Kigen

 V 3

40. Pirat House of Lazić

 -

MALES - CHAMPION Class

41. Albo from Brodgar of Orkney

 V 2, R.CAC 

42. Arlos Majestic Rott

 V 1, CAC, KS

43. Lennox House of Lazić

 -

44. Ran vom Steintor Rott

 V 3  

FEMALES - BABY Class

45. Nina Saetta Negri Rott

 -

46. Queen House of Lazić

 -

FEMALES - PUPPY Class

47. Birra Della Rocca Brancaleone

 VP

48. Boa vom Burg Steinkopf

 VP

49. Diva vom Acelum

 VP

50. Gitta von der Alten Festung

 VP

51. Hilti von der Alten Festung

 VP

52. Kabala vom Quercus Wald

 VP

53. Kelja Saetta Negri Rott

 -

54. Nancy od Vadanora

 VP

55. Olga van Gorgar

 VP 1 

56. Pall Lions of Pliva

 VP 3

57. Titi Anguinus

 VP

58. TK'S Little Tsunami

 VP 4

59. Tomana Anguinus

 -
60. Ulla vom Steintor Rott

 VP

61. Una vom Steintor Rott

 VP 2

61A. Barbie of Stjepanić Hause

 VP

 

FEMALES - YOUTH Class

62. Aby House of Lazić

 V

63. Arina vom Haus Kelu

 V 3

64. Bonita Wildernike

 V

65. Dasha von der Alten Brucke

 SG

66. Destiny von der Alten Brucke

 V

67. Fila od Vadanora

 V

68. Frida od Vadanora

 V

69. Goya von der Rott Panonia

 -

70. Kiki of Silver Fild

 V 2

71. Nikita Lions of Pliva

V 4

72. Jaffa of Little Godfather

 SG

73. Scarlet Mumlek

 V

74. Shakira Mumlek

 SG

75. Zenta von der Alten Festung

 V 1, PRM,KJS

76. Zorka von Haus Dražić

 V

76A. Holli House of Lazić

 -

FEMALES - INTERMEDIATE Class

77. Alsoreti-Harcos Boni

 V

78. Ametisz from Ajtai Rott

 V 4

79. Cassidy od Vadanora

 V 3

80. Charisma Terezsky Dvur

 V 1, CAC

81. Freya vom Wissman Platz

 -

82. Izzy vom Quercus Wald

 V

83. Kimi vom Charco

 V 2, R.CAC 

FEMALES - OPEN Class

84. Anja

 V 1, CAC

85. Candy of Silver Fild

 V

86. Cimba Saetta Negri Rott

 SG

87. Dakota von der Rott Pannonia

 -

88. Doxa

 V 4

89. Ester Wonderful Wizard

 V 3

90. Flora House of Lazić

 V

91. Gipsy van Gorgar

 -

92. Janis vom Quercus Wald

 V

93. Nansy von der Maxi Rott

 V 2, R.CAC

94. Paris Anguinus

 -

FEMALES -  WORKING Class

95. Beta Dark Night

 V 2, R.CAC

96. Ina von der Maxi Rott

 V 3

97. Ira House of Lazić

 -

98. Tayra vom Zwischenhaine

 V 1, CAC 

FEMALES -  CHAMPION Class

99. Bea of Hause Miščević

 V 1, CAC, KS, BOB

Tko je na stranici

Trenutno aktivnih Gostiju: 69