Specijalka Split '07

10.10.2007 - Split, Croatia

Judge: Edgar Helmann (ADRK)

Razred ŠTENADI-BABY Class

MALE

VP   LINK FROM BRODGAR OF ORKNEY  HR14805
O: SLY OVERTAKEN BY DARKNESS x M: ELA-ELISA

FEMALE

VP1   GRACIA CRO ROTT HR ?

O: TAJSON V.HAUS BIBER x M: ZANA FROM BRODGAR OF ORKNEY

VP2   MAXI VOM STEINTOR ROT HR14760
O: REXI VON DER BLEICHSTRASSE x M: ZENJA VOM WOLFERT TURM

VP3   LOLITA FROM BRODGAR OF ORKNEY  HR14808
O: SLY OVERTAKEN BY DARKNESS x M: ELA ELISA

f  MAY VOM STEINTOR ROT HR 14761
O: REXI VON DER BLEICHSTRASSE x M: ZENJA VOM WOLFERT TURM

f   MEDEA VOM STEINTOR ROT HR14759
O: REXI VON DER BLEICHSTRASSE x M: ZENJA VOM WOLFERT TURM

Razred NAJMLAĐIH-PUPPY Class

MALE
VP1 W-RICKO SCHWARZ ROTT GARDE  JR715979

O: NEMO VOM  BONŽI STAR x M: IRA SCHWARZ ROTT GARDE

VP2  SUMO VON DER ALTEN FESTUNG  HR14770
O: NELSON VON DER ALTEN FESTUNG x M: BESSY WONDERFUL WIZZARD

FEMALE
f  GIOIA AUS D. GROSSTADT DSCHUNGEL  HR???

O: EMIL V.BLEICHSTRASSE x M: VIVIAN VOM KRESSBACH

Razred MLADIH-YOUTH Class

MALE

SG1 JACKOMO VOM HAUSE EDELSTEIN HR14674

O: CLIFF VON DER RASPEBURG x M: TOMANA OD DRAGIČEVIĆA

SG2  DEX VOM WOLFERT TURM ADRK 113131
O: BALOU VOM HERRENHAUS x M: VONDA VOM WOLFERT TURM

SG3 MERLIN FLASH ROUSE JR715230
O: GRINGO V. GRUNTENBLICK x M: RAMONA V. D. CROSSENER RANCH

SG4  ECO ELEZ ROTT BHR20457
O: BENNY OVERTAKEN BY DARKNESS x M: ANDA ELEZ ROTT

SG  BRONX FROM WEIZENTAL HR14610
O:LUKAS CRNI LOTOS  x M: CONNY ST. MAGDALENA

SG  AKI VIDOVIĆA DVORI HR14629
O: VALENTINO VOM HAUSE NEUBRAND x M: KALISTA

SG   ARTU WUNDERLING JR 30912
O: DASTY V. HAUSE DJURDJULOV x M: LANTSIA PRIDE OF BEAU MONDE

SG  DUFF VON AVDIĆ BHR303742
O: CH BENI ELEZ ROTT x M: BETTY VON AVDIć

G  ZICO OVERTAKEN BY DARKNESS BHR13090
O: BENY OVERTAKEN BY DARKNESS x M: RUA

G  ZUCK OVERTAKEN BY DARKNESS BHR13089
O: BENY ELEZ ROT x M: RUA

FEMALE

SG1   GANA FROM BRODGAR OF ORKNEY HR14642

O: RON FROM BRODGAR OF ORKNEY x M: AKIA OD VADANORA

SG2   HEXA EARL ANTONIUS JR715103
O: GIL VON HAUS MILSPED x M: PUSSY EARL ANTONIUS

SG3 JANNI ELEZ ROT HR14745
O: BENNY OVERTAKEN BY DARKNESS x M: ORKA ELEZ ROT

GS4  BORNA DONO ROT BHR13358
O: BANDIT VOM OLGARTEN x M: HANI VOM KALACBERG

SG  BESI FROM STONE VINEYARDS BHR13172
O: FRANKO OD DRAGIČEVIĆA x M: WANDA FROM STONE VINEYARDS

f  KATIUSCHA VOM HAUSE EDELSTEIN HR14690
O: ICCO VON DER DONNEREICHE x M: AMY OF BLACK LION

Razred MEĐURAZRED-INTERMEDIATE Class

MALE
V1   BUMBAR VON ZICEROTT
O: MAMBO V.D. CROSSENER RANCH x M: MEGI V.D. VEIN REBE

V2   ZIKO VON HAUS BIBER BHR20412
O: JOCKER VOM BOSNIA x M: RITA VON HAUS BIBER

SG3   GIL FROM BRODGAR OF ORKNEY HR14639
O: RON FROM BRODGAR OF ORKNEY x M: AKIA OD VADANORA

SG4   ONIX FLASH ROUSE JR714815
O: ODO FROM MOUSE ROTVIS x M: Q ENDA EARL ANTONIUS

SG   GONZALES VOM HAUSE EDELSTEIN HR14589
O: KARLOS-KAN OF NICOLAS LION x M: HOLLY VON KALAČBERG

FEMALE
V1   OLIVIA TI EN MEN JR715179
O: ATOS TI EN MEN x M: BESIKA TI EN MEN

V2  NENA FLASH ROUSE 
O: CLIFF VON DER KONIGSKANZEL x M: ZONA FLASH ROUSE

V3   EVELYN VOM HAUSE EDELSTEIN HR14533
O: BRANDO VON KELEMEN x M: DESTINY OD DRAGIČEVIĆA

V4   ANDA VON BOSNIA BHR2038
O: JOCKER VON BOSNIA x M: CHANSY VON BOSNIA

SG    ZAMBA VON HAUS BIBER
O: JOCKER VOM BOSNIA x M: RITA VON HAUS BIBER

f   BONITA ANGUINUS SLR RW 002864
O: CH. DIONYS OD DRAGIČEVIĆA x M: BLUNA OD SKUPNJAKA

Razred OTVORENIH-OPEN Class

MALE
V1   BALOU VON DER MAXI ROT HR14357
O: GIL VON HAUSE MILSPED x M: SINDY VON DER ALTEN FESTUNG

SG2   JOSH VOM BOSNIA  BH 20239
O: JANOSCH VON DER SHERAU x M: PANDA VOM BOSNIA

SG3   ARAKAN ELEZ ROT BHR20358
O: ORGE EARL ANTONIUS x M: NINA EARL ANTONIUS

SG4  SANCHO ELEZ ROTT BHR20352
O: FENIX ELEZ ROTT x M: NILA ELEZ ROTT

SG   AMBASSADOR ANGVINUS SLR RW 00278
O: DIONIS OD DRAGIČEVIĆA x M: BLUNA OD SKUPNJAKA

SG  SANTO FROM BRODGAR OF ORKNEY HR14285
O: RON FROM BRODGAR OF ORKNEY x M: BETSY OD VADANORA

SG  STORM OVERTAKEN BY DARKNESS BHR12323
O: ZUCK FROM BRODGAR OF ORKNEY x M: BONY VOM HERCEGOVINA

DISQ   ATILA FROM BRODGAR OF ORKNEY HR14365
O: NORIS V. D. ALTEN FESTUNG x M: RONA FROM BRODGAR OF ORKNEY

DISQ  BUZZ OVERTAKEN BY DARKNESS 0002041
O: CH. BENI ELEZ ROT x M: RIA FROM BRODGAR OF ORKNEY

DISQ   ERNESTO DRNIŠKI HR14102
O: RON FROM BRODGAR OF ORKNEY x M: AFRODITA AFRA DRNIŠKA

DISQ   TAYSON V. HAUS BIBER BHR20346
O: BENI ELEZ ROTT x M: BRITA V. HAUS BIBER

f   ANTRAX VOM QUERCUS WALD HR????
O: JUMBO V. KUEMMELSEE x M: OPAJA V. BLEICHSTRASSE

f   DUKS FROM BRODGAR OF ORKNEY HR14478
O: ZUCK FROM BRODGAR OF ORKNEY x M: AKIA OD VADANORA

f   INGO VON CASTEL TURM HR14263
O: ANJO V.D. WILDEN MAUS x M: ANDA

f   NELSON VON DER ALTEN FESTUNG HR14314
O: NORIS VON DER ALTEN FESTUNG x M: ROTT BERGER LENA

FEMALE
V1   ATTICA V. QUERCUS WALD HR14469  NAJLJEPŠA KUJA
O: JAMBO V. KUMMELSE x M: OPAIA VON DER BLEICHSTRASSE

V2  BETTY VON AVDIĆ BHR11432
O: XANDOR OF NICOLA'S LION x M: CHARITY OF NICOLAS LION

SG3   AFRODITA ANGUINUS SLR RE 002781
O: DIONIS OD DRAGIČEVIĆA x M: BLUNA OD SKUPNJAKA

SG4   HONDA SCHWARZ ROTT GARDE JR714290
O: GIL VON HAUS MILŠPED x M: IRA SCHWARZ ROTT GARDE

SG   ARA ELEZ ROTT BHR2006
O: ATOS VON KALACBERG x M: MERI ERL ANTONIUS

SG   NORMA HAUS OF LAZIĆ  BHR: 303052
O: JOCKER VON JUNIPERA  x M: DUNJA CRNI VITEZ

G   DORA OVERTAKEN BY DARKNESS BHR12570
O: RAMZES CRNI LOTOS x M: RIA FROM BRODGAR OF ORKNEY

f   KVANTA HR14197
O: ANJO v.d. WILDEN MAUS x M: AFRODITA

f   ZITA VON HAUS BIBER BHR20413
O: JOCKER VOM BOSNIA x M: RITA VON HAUS BIBER

Razred RADNIH-WORKING Class

MALE
V1   MARKOS TI EN MEN JR712620
O: ATOS TI EN MEN x M: BESIKA TI EN MEN

SG2   ZUCK FROM BRODGAR OF ORKNEY HR14115
O: MAMBO V.D. CROSSENER RANCH x M: RONA FROM BRODGAR OF ORKNEY

FEMALE
V1   BESSY WONDERFUL WIZZARD JR713309
O: ODIN VON HAUS NEUBRANG x M: NORA OD DRAGIČEVIĆA

SG2  BONY OVERTAKEN BY DARKNESS HR14656
O: BENI ELEZ ROT x M: RIA FROM BRODGAR OF ORKNEY

Razred PRVAKA-CHAMPION Class

MALE
V1   RIOS VON DER ALTEN FESTUNG HR13887    NAJLJEPŠI MUŽJAK    BOB
O: MAMBO V. D. CROSSENER RANCH x M: PETRA EARL ANTONIUS

SG2   MORO FROM BRODGAR OF ORKNEY HR14461
O: MUCK OF NICOLAS LION x M: RONA FROM BRODGAR OF ORKNEY

SG3   FRANKO OD DRAGIČEVIĆA HR14307
O: AMBASADOR VOM SHAMBALA x M: OLI OD DRAGIČEVIĆA

FEMALE
V1   WANDA FROM STONE VINEYARDS BHR11803
O: ODO OD DRAGIČEVIĆA x M: VILDA OD DRAGIČEVIĆA

Razred VETERANA-VETERAN Class

MALE
1.   FRANCO BRODGAR OF ORKNEY HR13167
O: CLIFF VON BICKESHEIM x M: BINGA

Statistika

Članova : 3
Sadržaj : 69
Web Linkovi : 27
Posjete Sadržajima : 639870

Tko je na stranici

Trenutno aktivnih Gostiju: 60