Klupsko prvenstvo 2010

4. KLUPSKO PRVENSTVO  HRK 05.06.2010. Velika Gorica, Croatia

Judge: Mr. Dirk Vandecasteele

Farina vom Hause Edelstein
V 1, CAC, PRM, KJS, BOB, NAJLJEPŠA MLADA ŽENKA HRVATSKOG UZGOJA

Primo vom Hause Edelstein
V 1, CAC, KS, NAJLJEPŠI PAS HRVATSKOG UZGOJA

Yerri von der Alten Festung
V1 PRM, KJS, NAJLJEPŠI MLADI PAS HRVATSKOG UZGOJA

Boa vom Hause Edelstein
V 1, CAC, NAJLJEPŠA ŽENKA HRVATSKOG UZGOJA

Farina BOB Primo Yerri Boa2010

MALES - BABY Class

Boomer od Vadanora

VP 2

Boogaloo vom Agram Berg

VP1

Casper von der Alten Festung

 P 3

MALES - PUPPY Class

Blues Crorott Pride

P 4

Arko Zara Cro Rott

VP 3

Morro vom Hause Edelstein

VP 1

Excalibur vom Quercus Wald

VP 2

Gismo von der Minamin

/

MALES - YOUTH Class

Santo von Kalenborn

/

Gladje Glantans Chirokki

/

Brix od Vadanora

Bez ocjene

Yerri von der Alten Festung

V1 PRM, KJS, NAJLJEPŠI MLADI PAS HRVATSKOG UZGOJA

MALES - INTERMEDIATE Class

Kent haus of Lazic

SG

Nestor vom Steintor Rott

SG 4

Cido vom Hause Edelstein

V 2, R. CAC

Cezar von Junipera

V 3

Aslan von House of Black Bear

/

Mark from Brodgar of Orkney

SG

Uno vom Haus Engel

V1, CAC

MALES - OPEN Class

Inck Mumlek

SG 3

Borat vom Quercus Wald

/

Manolo Buoso da Dovara

/

Atos Miraclerott

V1, CAC

Osco vom Hause Edelstein

V 2, R.CAC

MALES - WORKING Class

Tomba Haus of Lazic

V 2, R.CAC

Noris vom Hause Edelstein

/

Dante vom Weizen Tal

V1, CAC

MALES - CHAMPION Class

Primo vom Hause Edelstein

V 1, CAC, KS, NAJLJEPŠI PAS HRVATSKOG UZGOJA

FEMALES – BABY Class

Justicia Anguinus

VP 2

Buga vom Agram Berg

VP 1

FEMALES - PUPPY Class

Zara von der Alten Festung

P 

Berlin Crorott Pride

VP 4

Brooklyn Crorott Pride

P

Ivett Prao la Salve

VP 3

Ali Zara Cro Rott

VP

Reni Haus of Lazic

VP 1

Gianna von der Minmiin

VP 2

FEMALES - YOUTH Class

Besi

SG

Gwen van Gorgar

V 4

Gilla von Bistua Nuova

V 2

Ixy vom Hause Edelstein

SG

Avita od Vadanora

/

Wasabi van Haysherak

SG

Beky

/

Arina od Vadanora

SG

Farina vom Hause Edelstein

V 1, CAC, PRM, KJS, BOB, NAJLJEPŠA MLADA ŽENKA HRVATSKOG UZGOJA

Ultra Haus of Lazic

V 3

Gipsy van Gorgar

SG

FEMALES - INTERMEDIATE Class

Alisa od Vadanora

G 3

Boa vom Hause Edelstein

V 1, CAC, NAJLJEPŠA ŽENKA HRVATSKOG UZGOJA

Moo from Brodgar of Orkney

SG 2

FEMALES - OPEN Class

Ronja vom Kummelsee

/

Cora

SG 3

Tsivviken s Berega turi

/

Beyonc Anguinus

G 4

Naja of Nicolas Lion

/

Astra Ri Moby Dick

V 1, CAC

Fate Flash Rouse

V 2, R. CAC

FEMALES -  WORKING Class

Gylda van Helsy

/

Adelina od Vadanora

V 2, R.CAC

Honda Schwarz Rottgarde

V 1, CAC, KS

FEMALES - CHAMPION Class

Priska Haus of Lazic

V 1, CAC

Statistika

Članova : 3
Sadržaj : 69
Web Linkovi : 27
Posjete Sadržajima : 603657

Tko je na stranici

Trenutno aktivnih Gostiju: 44